Data: 17.06.2020
 
Udostępnij:
 

Informacja

 

Szanowni Państwo, 

w związku z licznymi pytaniami z Państwa strony informujemy, że Federacja Tańca Sportowego nieustannie śledzi rozwój sytuacji epidemiologicznej w kraju i związane z tym wytyczne polskiego rządu. 

Na chwilę nie ma możliwości organizacji turniejów tanecznych w pomieszczeniach zamkniętych przy udziale publiczności i nie jest znany konkretny termin zniesienia odgórnych obostrzeń. Możemy Państwa zapewnić, że gdy tylko pojawi się możliwość bezpiecznej organizacji Mistrzostw Polski FTS, GPP Ekstraklasa FTS oraz pozostałych turniejów, wznowimy rywalizację i na pewno zostaną Państwo o tym poinformowani. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zawodnicy mogli wrócić na taneczne parkiety, na których rozgrywała się do tej pory rywalizacja. To trudny dla nas wszystkich okres. Powoli wznawiane są treningi i zajęcia w klubach i szkołach tańca. Wiemy, że nie jest to sytuacja zadowalająca, ale pamiętajmy, że jeszcze niedawno nawet takie działania nie były możliwe. 

Jeszcze raz prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość z Państwa strony i starajmy się wierzyć w to, że jeszcze w tym roku spotkamy się na turniejach tańca!