Data: 01.10.2017
 
Udostępnij:
 

Karty WDSF - zmiana!

 

Informujemy, że od dnia 01.10.2017 r. zmianie uległ system wydawania kart WDSF! Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z informacjami.

Od dnia 01.10.2017 r. WDSF zmieniła system wydawania kart WDSF. Tancerze, którzy do tej pory nie mieli nadanego numeru MIN i nie posiadali karty WDSF od dnia 01.10.2017 mogą uzykać numer i kartę w formie elektronicznej - tzw. E-KARTĘ, tzn. nie aplikują o kartę plastikową jak do tej pory. Nowa, elektroniczna karta będzie dostępna w formie bezpłatnej aplikacji pobieranej na smartfona, którą będzie się okazywało w biurze rejestracji turnieju (warunkiem jest posiadanie z sobą smartfona, na którego została pobrana e-karta).
Tancerze, którzy wypełnili jeszcze do dn. 30.09.2017 r. dokumenty na plastikową kartę (tak, jak przez wszystkie lata dotychczas) otrzymają kartę w formie plastikowej.

Zmiana obowiązuje od 01.10.2017 r. i dotyczyć będzie wszystkich kart WDSF wydawanych od tego terminu, dotyczy również odnawiania kart i aktywowania zawodników, którzy mają nieaktywny MIN i zostali usunięci z bazy WDSF. 

W celu uzyskania e-card należy zapoznać się z informacją umieszczoną na stronie WDSF pod tym linikiem --->>> i przed przystąpieniem do wypełniania danych pobrać formularz deklaracji, który jest dostępny pod tym linkiem --->>>. Następnie należy wypełnić swoje dane (proszę pamiętać by wpisując dane w języku angielskim nie wpisywać polskich znaków jak ó,ż itp. oraz nie wpisywać angielskich odpowiedników imion; w języku narodowym dane wpisujemy zgodnie ze stanem faktycznym). By wysłać aplikację o kartę należy do aplikacji dołączyć podpisaną deklarację, kopię dokumentu tożsamości i zdjęcie w formacie pdf lub jpg - UWAGA dokumenty dołącza osoba wypełniająca aplikację, a nie pracownik biura FTS jak to miało miejsce dotychczas. Po wgraniu dokumentów należy dokonać płatności (płatność kartą kredytową). 

W przypadku pojawienia się problemów prosimy o kontakt z biurem FTS. Jednocześnie prosimy o niepozostawianie decyzji o aplikowanie o e-kartę na ostatnią chwilę czy w dniu turnieju, ponieważ aplikacja musi zostać zatwierdzona przez biuro FTS i WDSF.

 

Galeria zdjęć: