Data: 27.09.2017
 
Udostępnij:
 

Podziękowanie za TWG 2017

 

W dn. 25 września 2017 r. Federacja Tańca Sportowego była gościem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego Światowych Igrzysk Sportowych 2017 Sp. z o.o. 

Spotkanie podsumowujące realizację projektu The World Games 2017 odbyło się w Centrum Olimpijskim w Warszawie. FTS reprezentował Prezes, Antoni Czyżyk, który był także Competition Managerem z ramienia WDSF na zawody tańca sportowego rozgrywane podczas The World Games 2017.
Przypomnijmy - FTS została wybrana na partnera organizacyjnego i odpowiadała za przygotowanie zawodów tanecznych we Wrocławiu w dniach 28-29 lipca br. Podczas poniedziałkowego spotkania każdy z partnerów zadania otrzymał m.in. pamiątkową statuetkę jako podziękowanie za współpracę przy wydarzeniu.

Dla nas jako kraju, ale i samej Federacji, możliwość współorganizacji największego wydarzenia sportowego w Polsce, jakim były 10. Światowe Igrzyska  Sportowe – The World Games 2017 była bardzo dużym wyzwaniem, któremu, mam nadzieję, podołaliśmy – mówi Antoni Czyżyk, Prezes FTS. Dzięki posiadanemu doświadczeniu w realizacji międzynarodowych zawodów tanecznych i świetnie dobranemu zespołowi udało nam się przeprowadzić to zadanie na najwyższym poziomie – dodaje A.Czyżyk.

Mówiąc o TWG 2017 nie sposób nie wspomnieć o sukcesie naszej pary, rywalizującej w kategorii tańców standardowych. Mateusz Brzozowski wraz z Justyną Możdżonek wywalczyli dla Polski wysokie 5. miejsce!

 

------------------

Federacja Tańca Sportowego realizator zadania publicznego: "Przygotowanie i współorganizacja zawodów w ramach światowych igrzysk sportowych - The World Games 2017 - sporty taneczne". Zadanie współfinansowane ze środków finansowych otrzymanych od Gminy Wrocław, www.wrocław.pl

 

Galeria zdjęć: