Data: 12.06.2016
 
Udostępnij:
 

WDSF AGM 2016

 

Tegoroczne spotkanie wszystkich federacji będących członkami World DanceSport Federation odbywa się we Włoszech, w Rzymie. WDSF AGM 2016 zaplanowano na 12 czerwca (niedziela), ale już od piątku trwają spotkania poszczególnych organizacji wchodzących w skład WDSF. Delegatami na tegoroczny WDSF AGM 2016 z ramienia FTS są Antoni Czyżyk, Prezes i Alicja Majewska, Członek Zarządu FTS.

W piątek odbyły się spotkania m.in. Europejskiej Federacji WDSF - Dance Sport Europe, w którym oprócz Prezesa FTS, Antoniego Czyżyka uczestniczył Robert Wota, członek prezydium DSE. Odbyło się rownież spotkanie krajów, które są organizatorami Mistrzostw Europy Północnej. Warto podkreślić, że Polska będzie gospodarzem tych mistrzostw już za rok.

Sobota to posiedzenie ruchu zawodowego - WDSF Professional Division, w którym w roli delegatów uczestniczyli Prezes A. Czyżyk oraz odpowiadający za ruch PD w FTS Marek Chojnacki. Odbyło się także otwarte forum, podczas którego delegaci narodowych federacji mogli zapoznać się m.in. z kierunkami rozwoju na rok 2020 ( Vision 2020, Tokyo 2020).
Oprócz tego polska delegacja uczestniczy w spotkaniach z przedstawicielami innych federacji, które mamy nadzieję, zaowocują wspólnymi przedsięwzięciami już w najbliższej przyszłości. 

 

Galeria zdjęć: